Urla’nın MEB Onaylı Tek Sanat Akademisi Açıldı

Urla’nın MEB Onaylı Tek Sanat Akademisi olan ‘Fi Sanat Akademisi’ faaliyete başladı. Bünyesinde keman, gitar, piyano, bateri, bağlama gibi pek çok kursu barındıran akademinin kurucuları Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Enstitüsü mezunlarından oluşuyor. 

Alanında uzman eğitimcileri barındıran Fi Sanat Akademisi aynı zamanda Urla’nın Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı ilk ve tek sanat okulu konumunda bulunuyor.

Sanat dalında yıllardır çeşitli faaliyetlerde bulunan Fi Sanat Akademisi, 2014 yılından beri ilçemizde çeşitli kurslar veriyor. Onlarca öğrenci yetenek sınavı ile öğrenci alan Türkiye’nin dört bir yanındaki Güzel Sanatlar ve Konservatuvar okullarına yetiştiren uzman kadro, her geçen yıl başarısını arttırıyor.

Güzel Sanatlar ve Konservatuvara Hazırlık

Keman, gitar, piyano, bateri, bağlama gibi pek çok kursu bünyesinde barındıran Fi Sanat Akademisi aynı zamanda Güzel Sanatlar ve Konservatuvara da öğrenci hazırlıyor. Özel yetenek kursları da veren akademi, genç yetenekleri bekliyor…

Detaylı bilgi için www.fisanatakademi.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Fi Sanat Akademisi

Adres: Rüstem Mahallesi Jandarma Sokak no:1 – 35430 Urla/İzmir

İletişim: 0 546 254 44 25

Bu yazımız ilginizi çektiyse ”Urla’da Gastronomi Adına Bir Adım Atıldı: Urla Gastronomi Rotası” yazımızı da buradan okuyabilirsiniz. 

Farklı bir öneri olarak ”Gastronomi Dünyasından Türkçe Podcast Önerileri” yazımızı buradan okuyabilirsiniz. 

 

Henüz yorum yok

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BİZİ TAKİP EDİN