2021’de Burçları Neler Bekliyor? İşte 2021 Burç Yorumları…

2020 yılını ardımızda bırakmamıza sayılı günler kaldı. Bu denli zor bir yıl geçireceğimizi hiçbir bilim adamı, ekonomist ya da devlet adamı öngöremezken, astrologlar gökyüzünün bize bir şeyler anlatmaya çalıştığını söylediler. Pek çok konuda sorunların ve engellemelerin yılı olan bu yıl, astrolojik açıdan da çok kolay geçti diyemeyiz. 6 tutulma ve birçok gezegenin geri harekette olması bizi bu yıl psikolojik olarak çok zorladı. Pek çoğumuzda anlam veremediğimiz tükenmişlik, isteksizlik, amaçsızlık vardı bu sene.

2020, 200 yıllık bir döneme girişin son yılı. 2021 yılı, yeni ve taze umutlar beslediğimiz bir yıl ve yıldızlar bize bu sene için bazı işaretler veriyor. Sizin için bu işaretlerin yol göstericiliğinde, 2021 yılı için yükselen burcunuzu nelerin beklediğini @astro_atolye kurucusu Ece Serim yorumladı.

KOÇ BURCU

2021'de Koç Burcunu Neler Bekliyor?

2021 yılı sizin için fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; sosyal yaşam, arkadaşlar, organizasyonlar, gruplar, dernekler ve girişimlerle ilgili olacak. Yeni gruplara dahil olabilirsiniz; ekipçe yapılan işlerde, organizasyonlarda veya derneklerde sorumluluklar alabilirsiniz. İş birliği yapabilir, disiplinli bir şekilde çalışabilirseniz, sorumlulukların üstesinden gelerek; güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Başkalarına yardım ve dayanışma amaçlı çalışmalar içinde bulunabilirsiniz. Yeni bir sosyal gruba uyum sağlamaya çalışabilirsiniz. Bir yandan çevreniz genişlerken; diğer taraftan bazı arkadaşlarınızla aranıza mesafe girebilir. Arkadaşlarınızla daha fazla ilgilenmeniz gereken durumlar oluşabilir. Bu sene iş kurabilir, bu konuda çevrenizden özellikle yaşça büyük, deneyimli kişilerden destek görebilirsiniz. Ama maddi anlamda aldığınız destekler konusunda dikkatli olmalısınız. Çünkü beklenmedik harcamalarınız, ödemeleriniz çıkabilir. Kazançlarınızda ani değişimler oluşabilir. Bu yüzden yatırımlarınız, işteki aksiyonlarınız sonucunda elde edeceğiniz kazanımlar sizin için bu sene daha önemli hale gelecek.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arasında; ruhsal konularla ilgilenmek, geçmiş konuları temizlemek, terapi almak için şanslı ve uygun bir zaman diliminde olacaksınız.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; eğitim, öğrenme, kardeşler ve yakın akrabalarla ilgili durumlar, yolculuklar ve hukuki konular ön plana çıkabilir. İletişim trafiğinizin artacağı, önemli haberler alacağınız bir yıl olacak. Size fayda sağlayabilecek önemli kişilerle görüşebilirsiniz. Bunların dışında, yurtdışına taşınma konusu ve uluslararası işler gündeme gelebilir. Bir konuda eğitime başlayabilir veya devam eden bir eğitiminiz varsa onu tamamlayabilirsiniz. 19 Kasım’da gerçekleşecek tutulma; finansal konuları ve maddi durumunuzu ilgilendiren gelişmeleri gündeminize taşıyacak.

BOĞA BURCU

2021'de Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

2021 yılı; yükseleni Boğa olanlar için fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz; ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; meslek hayatınız, toplum önünde ve işte aldığınız sorumluluklar, üst pozisyondaki kişilerle ilişkileriniz ile ilgili olacaktır. İş hayatınızda radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Hedefleriniz değişebilir. Özellikle yükseleni 5-15 derece arasında olan Boğalar, bu değişimlerin etkisini daha fazla hissedecek. Terfi edebilirsiniz, kendi işinizi kurabilir, var olan işinizi büyütebilirsiniz. Ama büyük oynamadan, ayakları yere basar ve planlı gitmek gerekecektir. Yoksa size stres yaratan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli pozisyondaki kişilerle daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Kariyerinizde mecburi değişiklikler de meydana gelebilir. Eski kalıplarınızın yıkılacağı ve konfor alanınızdan çıkmanız gereken bir sene başlıyor. Bir yandan meslek hayatınızda değişiklikler olurken; diğer yandan sorumluluklarınız da artabilir. Disiplin ve odaklanma ile bu sorumlulukların üstesinden geleceksiniz.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arasında; sosyal yaşamınız, gruplar, dernekler, umutlar, hedefleriniz konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden destekler alabilirsiniz.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; maddi konular gündeme gelebilir ve gelirinizde değişiklikler olabilir. 19 Kasım’da gerçekleşecek tutulma, hayatınızdaki değişimi onaylar nitelikte olacak. Yeni bir sayfa açmanıza ve istediğiniz düzeni kurmanıza yardımcı olacak.

İKİZLER BURCU

2021'de İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

2021 yılı; yükseleni İkizler olanlar için; fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz; ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; yüksek eğitim, seyahatler, dış ticaret, yabancı kişiler ve yabancı ülkeler ile ilgili olacak. Önemli seyahatlere çıkabilirsiniz, yurtdışına taşınma kararı alabilirsiniz. Ayrıca yüksek eğitime başlayabilir, devam eden bir eğitiminiz varsa onu tamamlayabilirsiniz. Uluslararası şirketlerde ve dış ticaret konularında önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Önümüzdeki dönem, yabancılarla olan ilişkileriniz her sene olduğundan daha önemli hale gelebilir. Ayrıca hukuki meseleleriniz varsa, gayretleriniz sonucunda sonuçlar elde edebilirsiniz. Üzerinizdeki sorumluluklar bazı geçmiş korkularınızı ve endişelerinizi tetikleyebilir. Elinizde olmayan gelişmeler, beklenmedik sorumluluklar almanıza neden olabilir. 

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arasında, iş değiştirebilirsiniz, meslek hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ile ilgili konular hayatınızda önemli hale gelecek. Sizin ve partnerinizin hayatında önemli başlangıçlar, girişimler de söz konusu olabilir. 19 Kasım’daki tutulma ile gizli kalmış konular ortaya çıkabilir, ruhsal konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Kendi içinize dönmek ihtiyacı duyabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

2021'de Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

2021 yılı; yükseleni Yengeç olanlar için, fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; sizin kazancınız dışındaki maddi gelirler ve kaynaklar, ortaklıktan elde edilen kazanımlar, krediler, borçlar ve miras ile ilgili olacak. Bu sene, maddi konularda bazı sorumlulukların altına girerek; ortaklık kurabilir, kredi çekebilir, yatırım yapabilirsiniz. Gelir gider dengenizde yeni planlamalar düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Eşinizin gelirini ilgilendiren konularda da gelişmeler yaşanabilir. Ortak paylaşımlarda olduğunuz kişilerle büyük risk almadan, iyi bir planlama ile kazanç sağlayabilirsiniz. Çevrenizden beklediğiniz desteklerle ilgili beklenmedik durumlar üzerinizde stres yaratabilir. Ekip çalışmalarında beklenmedik durumlar çıkabilir. İşteki mücadeleleriniz ve aksiyonlarınız sonucunda elde edeceğiniz kazanımlarda ani değişikliklere hazırlıklı olarak ilerlemelisiniz.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arasında, yüksek eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilgili konular ve seyahatler ile ilgili konularda daha şanslı olacaksınız.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; çalışma ortamınız ve şartlarınız, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük sorumluluklarınız, gündelik işleriniz ve sağlığınızı bağlayan konular önem kazanabilir. İş yapış şeklinizde veya çalışma ortamınızda, çalışma arkadaşlarınızda değişiklikler olabilir. Ayrıca sizden saklanan konular varsa, ortaya çıkabilir. 19 Kasım’da gerçekleşecek tutulma ile, projeler, ekip çalışmaları, sosyal çevrenizden gelen destekler, arkadaşlarınız ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

ASLAN BURCU

2021'de Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

2021 yılı; yükseleni Aslan olanlar için, fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar ve anlaşmalar ile ilgili olacak. Bu konularda yeni başlangıçlar veya bitişler olabilir. Karşı tarafı, partnerinizi ilgilendiren durumlar bu sene daha önemli hale gelecek. Eşinizin veya sevgilinizin hayatında önemli değişiklikler olabileceği gibi, ilişkiniz ve evliliğiniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Özellikle güvenin, istikrarın olmadığı, hedeflerin ve vizyonların farklı olduğu evlilikler boşanma ile sonuçlanabilir. Veya kariyer hayatınızdaki gelişmeler evlilik/ilişkiler üzerinde stres yaratabilir. Bireysel haritalarınızda aldığınız etkilere göre; yeni ilişkiler başlayabilir, evlilik kararı da alabilirsiniz. Bu yıl hayatınıza önemli kişiler girebilir. Bu dönemde büyük riskler almadan başlayan ortaklıklar sizin için uzun vadeli olabilir. Meslek hayatınızda oluşabilecek beklenmedik gelişmeler sizi ortak projeler, ortaklıklar ve anlaşmalar konusunda sorumluluk almaya itebilir. Ama aynı zamanda bu alanlarda gelişim fırsatları da bulacaksınız.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arası, özellikle ortak kazançlar konusunda daha olumlu bir dönem olacak.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; sosyal hayatınız ve çevreniz, çocuklar, aşk hayatınız ile ilgili konular sizin için daha önemli hale gelebilir. Bu sene evlilikte büyüme, genişleme ve aynı zamanda sorumluluklar söz konusuyken; tutulma ile birlikte çocuk sahibi olmak isteyenler; güzel haberler alabilir. 19 Kasım tutulması ile birlikte; kariyer hayatınızı ve aile hayatınızı ilgilendiren gelişmeler yaşanabilir. Ev, yerleşim konularında da bazı değişiklikler, taşınmalar olabilir.

BAŞAK BURCU

2021'de Başak Burcunu Neler Bekliyor?

2021 yılı; yükseleni Başak olanlar için, fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; günlük işler, birlikte çalıştığınız kişiler, çalışma ortamınız ve şartlarınız, sağlıkla ilgili konularda olacaktır. Spora başlayabilir, sağlıklı yaşam için kendinize yeni bir rutin oluşturabilirsiniz. Düzenli kontrollerinizi aksatmamalı, sağlığınıza bu sene özen göstermelisiniz. Aynı zamanda birlikte çalıştığınız kişiler, çalışma ortamınız ve şartlarınızla ilgili de gelişmeler olabilir. Günlük sorumluluklarınız, işteki çalışma şekliniz, yükünüz artabilir. Gündelik sorumluluklarınız hem sizi geliştirirken, bir yandan da iyi bir planlama yapmanızı gerektirebilir. İyi bir strateji ve organize olmak size başarı getirecek. Özellikle uluslararası işler, seyahatler, eğitim ve hukuki konularda oluşacak beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Ayrıca ani gelişebilecek seyahat planları da günlük rutininizi bozabilir. Özellikle yabancılarla olan ilişkilerinizde bu sene gerginlik yaratacak durumlardan kaçınmanızda fayda olacak.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arasında, yeni ilişkilere başlayabilirsiniz, ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; aile ve iş hayatı arasındaki denge, yerleşim ve kariyer ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Ailevi, ev hayatınız ve gelecek hedefleriniz ile ilgili önemli konular gündemler olabilir. 19 Kasım tutulması ile; eğitim, kardeşler, hukuksal konular ön plana çıkar.

TERAZİ BURCU

2021'de Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

2021 yılı; yükseleni Terazi olanlar için, fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; çocuklar, aşk hayatınız, hobileriniz, sanatsal faaliyetler, risk ve spekülasyon içeren işler, sportif ve eğlenceli aktiviteler ile ilgili olacaktır. Yaratıcılığınızın arttığı, aşk hayatınızın hareketlendiği bir yıla giriyorsunuz. Büyük bir aşk yaşayabilirsiniz. Sizden yaşça büyük belki de önünüzde bazı engellerin çıkabileceği bir gönül ilişkisi olabilir. Bu aşk ile birlikte çok şey öğrenebilir, olgunlaştığınızı hissedebilirsiniz. Aynı zamanda bireysel haritanızda aldığınız etkilere göre; aşk ve cinsellikle ilgili konularda problemlere ve uzaklaşmalara işaret edebilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için, bu sene destekleyici etkiler var. Çocuğu olanlar, hem çocuklarıyla ilgili güzel haberler alabilir; hem de bu konuda sorumlulukları artabilir ve ekstra ödemeleriniz de çıkabilir. Çocuklarını disipline etmek, onlara konsantre olmaları gereken bir yıl olabilir. Beklenmedik borçlar çıkabilir; ortak kazanımlar, eşin gelirleri, vergiler ya da kredilerle ilgili sürpriz gelişmeler oluşabilir. Bu sene harcamalarınıza dikkat etmeli maddi konularda aniden oluşacak durumlar için hazırlıklı olmalısınız.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arasında, sağlık alanında destekleyici etkiler alacaksınız. Ekibinizi büyütebilir, çalışma ortamınızı ve şartlarınızı iyileştirebilirsiniz.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; eğitim, öğretim, uzaklar, seyahatler, yabancılar, yurtdışına bağlı konular, yazmak, yayınlamak ve hukuksal konularla ilgili durumlar ön plana çıkacak. Yurtdışına bağlı konularınız ya da devam eden hukuki konularınız varsa bu sene sonuç alabilirsiniz. Eğitime başlayabilir ya da devam eden bir eğitiminiz varsa tamamlayabilirsiniz. 19 Kasım tutulması ile, ortak paylaşımlar, eşin gelirleri, miras, borçlar ve kredi konuları gündeme gelebilir. Hukuki bir konunun maddi boyutu çözülebilir.

AKREP BURCU

2021'de Akrep burcunu neler bekliyor?

2021 yılı; yükseleni Akrep olanlar için, fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; aile, yuva, ikamet ettiğimiz yer, ev hayatı, yerleşim, geçmiş, yatırımlar ile ilgili olacaktır. Bu sene taşınabilir veya evinizde tadilat yapabilirsiniz. Yatırım, mülk alım-satım konuları gündeme gelebilir. Bu yer değişikliği, tadilat ya da satın alma bir anda gelişen ortaklık ya da evlilik sebepli de olabilir. Ortağınızın ya da eşinizin mesleğinde oluşabilecek beklenmedik durumlar sizin daha fazla sorumluluk almanıza neden olabilir. Bu sene oluşacak gelişmeler hayatınızı temelden etkileyecek önemli konularda olacaktır. Hem yaşadığınız alan büyürken; bolluk bereket gelirken bir yandan da aile içindeki sorumluluğunuz artabilir. Partnerinizle zaman zaman aile içinde çıkacak gerginliklere veya evlilik hayatınızda beklenmedik oluşan durumlara karşı dikkatli olmalısınız.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arasında aşk hayatınız hareketlenecek, çocuk sahibi olmak isteyenler için de şanslı bir zaman olacak.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; bu sene, parasal konular ve paylaşımlara yönelik, birikimlerinizi ve yatırımlarınızı ilgilendiren durumlar, krediler, borçlar ile ilgili konular ön plana çıkacak. 19 Kasım tutulması ile; yine evlilik, ortaklık konuları ve ikili ilişkiler gündeme gelebilir.

YAY BURCU

2021'de Yay burcunu neler bekliyor?

2021 yılı; yükseleni Yay olanlar için, fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; kardeşler, yakın akrabalar, kısa seyahatler, zihinsel aktiviteler, eğitim, iletişim konuları, bilgi alışverişleri, haberler ve yazışmalar ile ilgili olacak. Bu sene, düşüncelerinizi ifade edebileceğiniz ortamlarda bulunabilir, önemli sunumlar yapabilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Eğitim ile ilgili konular hayatınızda önem kazanır. Önemli kişilere fikirlerinizi sunabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Sosyal medyayı ve teknolojiyi kendinizi ifade etmek için daha fazla kullanabilirsiniz. Hem ufkunuzun genişleyeceği hem de bu konularda sorumluluklar alacağınız bir sene olacak. İletişim ve fikirlerinizi ifade etme tarzınızda bir şeylerin yerine oturacağı bir sene olabilir. Kardeşler ve yakın akrabalarla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Önemli anlaşmalara imza atabilir, bunun sonucunda bazı yükümlülüklerin altına girebilirsiniz. Gündelik sorumluluklarınızda, ekibinizde veya sağlık konularında oluşacak beklenmedik durumlar sonucunda iletişim trafiğiniz artabilir.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arasında aileyi ilgilendiren, mülk alım-satım, taşınma ve tadilat gibi konularda şanslı olacaksınız.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; hedefleriniz, motivasyonunuz, ilişkilere yönelik durumlar, evlilik, sizin veya karşınızdaki kişinin hayatında önemli durumlarla ilgili olacak. Hedef ve motivasyonlarınızı gerçekleştirmek üzere harekete geçebilir, yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkacak. 19 Kasım tutulması ile; sağlığınızı bağlayan durumlar, çalışma şartlarınız, ortamınız, gündelik işleriniz ile ilgili konular önem kazanabilir. 

OĞLAK BURCU

2021'de Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

2021 yılı; yükseleni Oğlak olanlar için, fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; parasal kazanımlar, gelirler, yatırımlar, harcamalar, maddi birikimleriniz ve öz değerinizle ilgili olacaktır. Yeni kaynak yaratmak için alternatif yollar arayabilirsiniz. Birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Borsa, spekülasyon içeren konularda ekstra dikkatli olmanızda fayda olacak. Eğer çocuğunuz varsa, onunla ilgili beklenmedik harcamalarınız oluşabilir. Hobinizi maddi bir kazanca dönüştürmek için sorumluluk alabilirsiniz. Kazanç artışı için yeni finansal planlamalar yapmanız, kontrollü ilerlemeniz ve sağlam adımlar atmanız gerekebilir. Uzun vadeli gelir yaratacak girişimlerde bulunabilirsiniz.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arasında önemli kişilerle görüşmeler yapabilir, kardeşlerden ve yakın akrabalardan destek alabilir, kendinizi daha fazla ifade etme fırsatı bulabilir, eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; günlük sorumluluklarınız, çalışma ortamınız, şartlarınız, çalışma arkadaşlarınız, sağlığınızı bağlayan durumlar, ruhsal ve sipiritüel konular ön plana çıkabilir. 19 Kasım tutulması ile, hayatınızda romantik gelişmeler olabilir. Çocuklar, hobileriniz, sosyal hayatınız, gündem olabilir.

KOVA BURCU

2021'de Kova burcunu neler bekliyor?

2021 yılı; yükseleni Kova olanlar için, fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; yeteneklerinizi ve kendinizi ortaya koymanız gereken durumlar, fiziksel görünüşünüz, istekleriniz, hedefleriniz, motivasyonlarınız, girişimleriniz ile ilgili olacaktır. Bu sene Kovalar için önemli bir yıl olacak. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve hedefinize ulaşmak için gerekli adımları atabilirsiniz. Sizin için yeni bir gelişim döngüsü başlıyor. Önemli kararlar almanız gerekebilir. Karşınıza fırsatlar ve girişim imkanları çıkabilir. Aynı zamanda daha fazla sorumluluk almanız ve elinizi taşın altına sokmanız gereken durumlarla karşılaşacaksınız. Disiplinli bir şekilde, daha fazla iş birliği yaparak, planlama ve istikrar ile devam ederseniz bu sorumlulukların üstesinden gelebilirsiniz. Bu sırada aile içerisindeki gelişmeler, taşınma, tadilat gibi konular, yatırımlarınız, ev yaşantınız ile ilgili oluşabilecek beklenmedik durumlar üzerinizde ekstra sorumluluk yaratabilir. Bu sene mülk alım satımı konularında beklenmedik etkilere karşı hazırlıklı olmalısınız.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arasında maddi konularda şanslı olacaksınız. Gelirinizi arttırma şansı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; sosyal hayatınızla ilgili durumlar, arkadaşlarınız, sosyal çevrenizden aldığınız destekler, ekip ve grup çalışmaları, hayattan beklentileriniz, hobileriniz, çocuklarla ilgili konular ve aşk hayatınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. 19 Kasım tutulması ile; ailevi konular, yatırımlar, mülk alım satımı, yer değişikliği ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

BALIK BURCU

2021'de Balık burcunu neler bekliyor?

2021 yılı; yükseleni Balık olanlar için, fırsatların çıkacağı, rahat ilerleyeceğiniz ve aynı zamanda zorlanacağınız, sorumluluk alacağınız konular; spiritüalizm, kişisel gelişim, sırlar ve gizli olan işler, korkularınız, iç dünyanız ile ilgili konular olacak. İç dünyanızda büyük aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Geçmiş korkularınızla yüzleşip; içinizde sizi engelleyen durumları çözebilirsiniz. Her türlü meditatif aktivitenin ve terapinin size ekstra faydası olacağı bir seneye giriyorsunuz. Sizden gizlenen bir şeylerin ortaya çıkmasını sağlayacak beklenmedik haberler alabilirsiniz. Tüm bunlar kişisel gelişiminize faydalı olacaktır. İletişim, sunum, eğitim, kardeşler gibi konulardan kaynaklı aydınlanmalar yaşayabilir; endişe hissedebilirsiniz. Ama tüm bunların sonucunda kendi içinize dönmek, kendinizi anlamak ve tanımakla önümüzdeki seneye hazırlık yapacaksınız. Sonunda daha sağlam duracağınız yeni bir ruhsal dönem başlayacak.

15 Mayıs – 27 Temmuz tarihleri arası; sizin için önümüzdeki yılın fragmanı gibi olacak. Bu tarihler arasında karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Şans sizinle olacak.

Ayrıca, bu sene 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmalarla birlikte; aile ve iş hayatı arasındaki denge, kariyer, yerleşim konuları, gelecek hedefleri ile ilgili kararlar önemli olacaktır. Aile bireyleriyle daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. 19 Kasım tutulması ile; eğitim, öğrenme, iletişim, fikirler ve hukuksal konular gündeme gelebilir.

Astro Atolye

Ece Özsan Serim I 1982 yılında Bursa'da doğdu. Bilkent Üniversitesi, Uluslarası İlişkiler Bölümü'nü bitirdikten sonra, 13 yıl çeşitli kurumsal şirketlerde, reklam, pazarlama ve kurumsal iletişim departmanlarında görev yaptı. Uzun süredir ilgilendiği astroloji konusunda bir çok eğitim aldı. 2 çocuk annesi olan Ece, astrolojik danışmanlık vermeye ve Astro Atolye adı altında sosyal medyada astroloji yazıları yazmaya devam ediyor.

Henüz yorum yok

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BİZİ TAKİP EDİN