Hayat Kolaylaştıran Makyaj Düzenleyiciler Arasından Favorilerimizi Seçtik

Makyaj malzemelerimiz ve kozmetik ürünlerimiz her ne kadar günlük bakımımızın ve kendimizi iyi hissetmenin yollarından biri olsa da ortada yarattıkları dağınıklık canımızı sıkabiliyor.

Makyaj malzemelerimiz dağınık olduğunda ya da üst üste tıkıştırılmış bir halde durduğunda hem kullanmak istediğimiz ürünleri rahatlıkla bulamıyor, ürünlerin zarar görmesine neden oluyor hem de kötü bir görüntüye yol açmış oluyoruz. Tam da bu noktada imdadımıza makyaj ve kozmetik malzemeleri düzenleyiciler yetişiyor. Son birkaç senedir oldukça popüler hale gelen bu düzenleyicilerin çekmeceli versiyonlarından, yalnızca fırçalar için olanlarına, ahşaptan yapılanlardan, tepsi formundakilere kadar birçok alternatifi mevcut. Farklı markalardan derlediğimiz hayat kurtarıcı makyaj düzenleyiciler arasından favorilerimizi paylaşıyoruz. Odanızın ya da makyaj masanızın tarzıyla uyumlu olacak bir seçim de yapabilirsiniz…

BEAUTY INSIDEOUT

Üst üste çekmeceli olanlar, yerden tasarruf etmenizi sağlayabilir. Şeffaf olması ise makyaj malzemelerinizi rahatlıkla görmenize olanak sunacak. Dilerseniz ürünlerinizi kategorilere ayırabilir ve her katı farklı bir ürün grubu için kullanabilirsiniz. Makyajtrendi.com üzerinden ürüne ulaşabilirsiniz.

Gold detaylarla makyaj masanıza şık bir görüntü verecek olan bu düzenleyici, özellikle daha az makyaj malzemesi olanlar için ideal olabilir. Ya da yalnızca gündelik kullandığınız ürünleri sergileyerek, makyajınızı rahatça tamamlayabilirsiniz. Ürüne bu linkten ulaşabilirsiniz.

Rengi, çekmeceli ve kapaklı tasarımıyla hem dağınıklığı ortadan yok edecek, hem de makyaj masanıza şık bir görünüm katacak olan bu ahşap model “Kuk Design” markasından ulaşabilirsiniz.

Özellikle parfüm, krem ve serum gibi dik tutmanız gereken ürünler için ideal olabilecek bu düzenleyici oval tasarımıyla da cezbediyor. Lilla Home ürününü Trendyol.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pufwin markalı düzenleyiciyi ister banyonuzda sabun, ped, kulak çubuğu, krem gibi sık kullandığınız ürünlere kolay ulaşmak, ister makyaj masanızda makyaj malzemelerinizi sergilemek için kullanabilirsiniz. Hem çekmeceli bölmelere hem de açık alana sahip olması da işinizi kolaylaştıracak.

Umbra markalı, tepsi formundaki tasarımı ile oldukça şık görünen bu ürünü, hem gündelik kullandığınız makyaj malzemeleri, hem de gündelik kullandığınız takılar için kullanabilirsiniz. Hipicon’dan satın alabilirsiniz.

Neslisah Satiroglu

Neslişah Aygören Şatıroğlu, Koç Üniversitesi İşletme mezunu. Yüksek lisansını ise Pazarlama İletişimi alanında tamamladı. Küçüklükten beri kendisini moda dünyasına ait hissetse de, üniversitede yaptığı staj sayesinde kariyerini bu sektörde şekillendirmek istediğini karar verdi. Üniversitenin son senesinde, hem İstanbul Moda Akademisi’nde Styling eğitimi almaya, hem de Lidyana.com’da marka sorumlusu olarak çalışmaya başladı. 2015 yılında, kendi blog sayfasını açarak yazma tutkusunu geliştiren ve aynı zamanda YouTube kanalını kuran Neslişah, aralarında Zeynep Tosun, Meriç Küçük, Faruk Saraç gibi isimlerin de olduğu, Türkiye’de moda alanında başarılı işler yapmış isimler ile röportajlar yaptı. Aynı senenin sonunda Derin Mermerci’nin yeni kurulmaya hazırlanan moda ve lifestyle platformunda editör, yazar ve içerik üreticisi olarak çalışmaya başladı. 2018 senesinde ise, İstanbul Moda Akademisi’ne eğitim koordinatörü olarak geçiş yaptı. Eğitimlerin tüm içerik planlaması ve yönetiminden sorumlu olan Neslişah, şimdi ise Hürriyet Gazetesi’nin moda yazarı olarak çalışmakta, YouTube kanalında Bünyamin Aydın, Arzu Kaprol gibi sektörde öncü isimlerle moda röportajlarına devam etmekte, Boğaziçi Üniversitesi’ne moda eğitimleri planlamakta ve kendi girişimlerini yaratmaktadır. "For Happy Brides" isimli bir markası olan Neslişah, konsept gelin ve nedime setleri hazırladığı markasıyla aynı zamanda evlilik sürecindeki herkesin ilham alacağı bir platform yaratmayı hedeflemektedir. Dergi Urla platformunda ise, moda, güzellik, kültür-sanat konularında yazılar hazırlamaktadır.

Henüz yorum yok

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BİZİ TAKİP EDİN